W związku z ogłoszonym w Polsce stanem epidemii oraz w trosce o zdrowie nasze i naszych klientów - sklep stacjonarny został zamknięty do odwołania.

Odbiór osobisty jest możliwy wyłącznie dla zamówień opłaconych z góry i po wcześniejszym umówieniu na termin odbioru. Nie można wchodzić do sklepu, płacić gotówką ani kartą.

Oferujemy blisko 8 tysięcy produktów, które trafiają także do osób szczególnie narażonych w czasie epidemii, czyli kobiet w ciąży i noworodków. Okres porodu i połogu jest w obecnej sytuacji wystarczająco stresujący dla przyszłych rodziców, dlatego nie ma możliwości wchodzenia, mierzenia i dotykania produktów w sklepie przez osoby trzecie.

Wysyłki są realizowane z zachowaniem zaleceń dezynfekcji i ochrony, a podczas zmiany jest wyłącznie jedna osoba. Staramy się jednak, aby paczki wychodziły jak najszybciej, maksymalnie w 48h od zapłaty. Kurierzy odbierają zamówienia przygotowane przed budynkiem. 

Jesteśmy firmą rodzinną i Wasze zamówienia w tym trudnym czasie są dla nas ogromnym wsparciem. Zaglądajcie do nas na instagram @matuli.pl

Dziękujemy za zrozumienie i pozdrawiamy ciepło <3

Twój koszyk jest pusty.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
;
Sklep internetowy Shoper.pl