O NAS - KIM JEST MATULA?

Serwus!

Jestem Anna, pomysłodawczyni sklepu Matuli. Mam dwóch synów z niespełna 2 letnią różnicą wieku. To im zawdzięczam inspiracje, motywację do ciągłego poszukiwania produktów, które sprostają naszym wymaganiom i przetrwają w trudnych warunkach :)

Z wykształcenia jestem kosmetologiem. Po powrocie ze stypendium w Niemczech szczególnie bliski stał mi się temat receptur kosmetycznych. Samodzielnie robiłam kremy, pomadki czy szampony. Przez 8 lat pełniłam funkcję Prezesa Zarządu Głównego Polskiego Stowarzyszenia Kosmetologii i Medycyny Estetycznej. Ukończyłam studia na Uniwersytecie Jagiellońskim w Krakowie.

Uwielbiam produkty wysokiej jakości. Prywatnie wolę mieć mniej zabawek czy kosmetyków, ale stawiam na takie, które w 100% spełniają moje oczekiwania.

Kupuj bezpiecznie, pewnie!

Drogi Rodzicu, nie znajdziesz u nas tkanin bez certyfikatów, niedopuszczonych do małych dzieci, zawierających szkodliwe barwniki . Nie znajdziesz taniego plastiku z elementami zagrażającymi życiu i zdrowiu Twojego dziecka, ani wisiadeł czy chodzików. W oferowanych przez nas kosmetykach próżno szukać także chemicznych barwników, parabenów, SLES, SLS, silikonów czy sztucznych konserwantów.


Stawiam wyłącznie na produkty bezpiecznie, atestowane, certyfikowane oraz nagradzane. Duża część naszego asortymentu pochodzi od polskich firm zatrudniających lokalnych podwykonawców - kupując wspierasz je i dajesz pracę w Polsce.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
;
Sklep internetowy Shoper.pl